ورود |

اخبار

برگزاری جلسه کمیته پژوهش شهرداری ارومیه

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 04 شهریور,1399/دسته ها: اخبــار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ارومیه ؛ جلسه کمیته پژوهش شهرداری ارومیه با حضور اعضای کمیته ، دراین مرکز برگزار گردید.

در ابتداي جلسه امين حبيب زاده، دبير كميته پژوهش شهرداري اروميه، به ارائه گزارشي از مصوبات جلسه قبل پرداخت و دستور كار جلسه فعلي را بيان نمودند.

اولویت های پژوهشی شهرداری و نیز بودجه کمیته پژوهشی موضوعات محوری این جلسه از کمیته پژوهش بودند که مطرح و مورد بررسی قرار گرفته شدند.

در ادامه جلسه دکتر عبداله زاده عضو اصلی و میزبان جلسه ضمن خوش آمد گویی به مهمانان درباره برخی مسائل مالی و ایرادهای برخی سازمانهای ذیربط شهرداری و ادامه این جلسات و بررسی ایده های نوین وعلمی برای اداره هرچه بهترشهر اشاره کردند.

در ادامه جلسه آقاي ابراهيم شاد قوشچي به دفاع از موضوع پايان نامه خود تحت عنوان"طراحي و تدوين استراتژي سازمان آتش نشاني در مقابله با حوادث غير مترقبه پرداخته و جنبه هاي مختلف عملي بودن اين طرح در شهرداري را مطرح كردند. سپس اعضاي كميته سوالات خود در مورد موضوع را مطرح و در نهايت با راي اكثريت اعضا، موضوع مورد تاييد نهايي قرار گرفت. همچنين مقرر گرديد جلسه اي با همكاري اداره پژوهش و خلاقيت و سازمان آتش نشاني جهت بررسي استفاده از فناوري هاي جديد در سازمان آتش نشاني برگزار گردد.

درانتهاي جلسه آقاي مرتضي محمدي به دفاع از موضوع پايان نامه خود تحت عنوان "شناسايي موانع و ظرفيت هاي اقتصاد گردشگري (صنعت پاك) در شهر اروميه و ارائه راهكارهاي سياسي"  پرداخت كه بعد از استماع با  نظر اكثريت اعضا مورد پذيرش قرار گرفت

تعداد نمایش ها (119)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان