ورود |

اخبار

فعالیت مراکز با کیفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح بین المللی

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 03 مرداد,1396/دسته ها: اخبــار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مراکز این دانشگاه که توامندی لازم را داشته باشند در سطح بین المللی فعالیت می کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید در بازدید از مراکز جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: همانطور که انتظار می‌رفت مرکز علمی کاربردی ماهان یکی از مراکز پیشرو در سطح کشور است.

وی افزود: خوشبختانه دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی ماهان از درجه کیفی خوبی برخوردار هستند  و در سطح استاندارد قرار دارند.

دکتر امید اظهار داشت:  همه نوع پشتیبانی را از مراکزی که کیفیت مورد نظر دانشگاه را دارا باشند، انجام می دهیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: فارغ التحصیلان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور برای ورود به بازار کار نیاز به دوره های آموزشی قبل از کار ندارند و به صورت مستقیم می توانند وارد بازار کار شوند.

دکتر امید تأکید کرد: طبق مجوزی که از شورای مرکزی دانشگاه گرفتیم دو کار را می توانیم انجام دهیم، یکی اینکه با عقد قرارداد با کشورهای خارجی، در داخل کشور دانشجویانی در سطح بین المللی تربیت کنیم.

وی گفت: راه دیگر این است که در سایر کشورها از جمله کشورهای همسایه مراکز علمی کاربردی دایر کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطر نشان کرد: مراکزی که بتوانند فعالیت های بین المللی داشته باشند در کشور زیاد نیستند اما در هر استان حداقل دو تا سه مرکز را داریم که قابلیت بین المللی شدن را دارند که می تواند از کشورهای مختلف دانشجو بپذیرد و قانون این اجازه را به آنها می دهد.

دکتر امید توسعه کیفی را یکی از اصلی ترین برنامه های دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره فعلی برشمرد و افزود: توسعه کیفی، ماموریت گرایی و فعالیت های بین المللی به عنوان شاخص های توسعه در دستور کار است و در این راستا اقداماتی انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: این بازدید های استانی برای این است که مراکز قوی و با کیفیت را شناسایی و تقویت کنیم و به مراکزی که از حد نصاب کافی برخوردار نیستند فرصت داده شود که کیفیت لازم را کسب کنند.

 

تعداد نمایش ها (140)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان