ورود |

اخبار

مراسم بزرگداشت شهید علی صیاد شیرازی در ارومیه برگزار شد

نویسنده: op/جمعه, 25 فروردین,1396/دسته ها: اخبــار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

در روز یکشنه 20 فروردین مراسم گرامیداشت 14 هزار شهید شمالغرب ارتش که همزمان باسالروز شهادت امیر علی صیاد شیرازی که در مسجد امیرالمومنین شهرستان ارومیه برگزارگردید . که در این کنگره که با حضور لشکریان، فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران ،  کارکنان شهرداری و حضور شهردار محترم جناب آقای دکتر محمد حضرت پوراز مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز گفت: شهدا از جایگاه و مقام الهی و رفیعی برخوردارند و اهل بیت و امامان به جایگاه شهدا غبطه خورده اند.

وی با تاکید بر اینکه شهدا در نزد خداوند متعال و در بهشت الهی مشهور شده‌اند و ما هم باید ادامه دهنده راه آنان باشیم، افزود: پیامبر گرامی اسلام فرموده‌اند که وقتی مجاهدان راه خدا آماده جهاد می‌شوند، خداوند متعال برای آنان برائت از جهم را وعده می‌دهد.
فرمانده منطقه شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: امیر سپهبد علی صیاد شیرازی اخلاص و ولایت مداری را به گونه ای در وجودشان پرورش داده بود و به تبع آن بصیرت و دشمن‌شناسی ایشان در حد اعلا بود که توانست دشمنی بنی‌صدر را بشناسند و تا آخر هم بر سر حرفش ایستاد.
امیر سرتیپ دوم کیومرث افزود: بصیرت شهید صیاد شیرازی در دشمن شناس زبانزد است و ایشان از شهدایی هستند که رهبری بر سر مزارش حاضر شده اند و ابراز دلتنگی نسبت به ایشان کرده اند.
وی با اشاره به اینکه زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا، کمتر از شهادت نیست، افزود: اقتدار و امنیت امروز کشور را مدیون خون شهیدانی چون صیاد شیرازی هستیم و باید از شهدا و راهشان درس جانفشانی بگیریم.
وی ادامه داد: خشنودی شهدا و امام شهدا مدال افتخاری بر سینه رزمندگان دفاع مقدس است که توانستند در سایه ولایت و عظم راسخ خودشان دست هر بدخواهی را از کشور کوتاه کنند و باید امروزه این روحیه دشمن ستیزی و مقاومت را در بین جوانان رواج دهیم

تعداد نمایش ها (106)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان