ورود |

اخبار

پیام تبریک رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ارومیه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

پیام تبریک رییس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ارومیه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید

نویسنده: رضا رستمی/چهارشنبه, 15 فروردین,1403/دسته ها: اخبــار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَاللِ
خداوند متعال را شاکریم که توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.
فرا رسیدن سال نو اگرچه پایان یک سال تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگزاری مجدانه را رقم می زند.
سال‌ها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصت‌ها استفاده کنیم.
در طلیعه سال جدید، بهترین آرزوها برای شما داریم و تلاش خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به کار می گیریم و با حرکت در مسیر خط مشی های تعیین شده برای تحقق اهداف و پیشرفت اهتمام می ورزیم.
اینجانب ضمن قبولی طاعات و عباداتان در ماه ضیافت و میهمانی خدا ، سال جدید را خدمت مردم شریف شهر ارومیه تبریک و از خداوند بزرگ سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت برای همگان و مردم شریف شهر ارومیه آرزومندم.

حسین اشرفی ، رییس مرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری ارومیه

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان